Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Pre nás poľovníkov


"Revír mi dáva nenahraditeľnú slobodu a voľnosť. Kde ostatní ustato prestávajú, ja zotrvám. Kvalita pre mňa nie je vlastnosť, ale samozrejmosť. Poľovačka pre mňa znamená životný štýl. Nehľadám náhrady, pretože chcem len to najlepšie. Z poľovačky sa vraciam unavený a špinavý, napriek tomu oddýchnutý a spokojný. Nehľadám výhovorky, prečo neísť do lesa. Som pripravený na akúkoľvek poľovnícku výzvu. Nie je to všetko o najluxusnejšej puške s ktorou sa pochválim pred obchodnými partnermi. Umením nie je vyprázdniť zásobník, ale vedieť vybrať ten správny okamih. Okamihy rozhodujú a práve na tie rozhodujúce sa oplatí čakať."

My, v horrido.sk, sme sa v týchto slovách našli. Ak to aj vy cítite rovnako, ste na správnom mieste. Postaráme sa o vás, najlepšie ako vieme. Sme neúnavní a odhodlaní. Či vyberáte pušku, optiku alebo iné doplnky, môžete sa spoľahnúť na záruku kvality našich produktov a služieb.

Pre poľovníkov však neposkytujeme iba tovar. Vašu vášeň prinesieme aj k vám domov s našimi novými službami zákazkovej výroby. Obráťte sa na nás s akoukoľvek požiadavkou - pretože rovnaké nároky na seba kladieme aj my.

Za celý tím horrido.sk.

Erik Jedinák