Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

InfiRay CH 50 V2 - termovízna predsádka3 699,00€ 4 115,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

POPIS:

Je navrhnutá ako termo prídavné zariadenia k tradičným puškohľadom. Zväčšenie obrazu 2x a 4x je podporované u rady CH50, bez toho by to ovplyvnilo presnosť mierenia pri montáži na dennú optiku.

S termo predsádkou môžu užívatelia Clip CH50 Series získať niekoľko výhod pri love nočným videním pri použití s ​​tradičnou optikou alebo dokonca s termálnymi alebo nočnými videniami. Po pripojení tepelného klipu k tradičnému puškohľadu môžete dosiahnuť rovnaký obraz ako pri sledovaní s dennou optikou, na ktorú ste zvyknutí, vrátane existujúceho zameriavača a očného reliéfu. Termo predsádka Clip CH50 vám dokonca umožňuje aj naďalej využívať variabilné zväčšenie puškohľadu.


InfiRay CH50 V2
Vysoká kvalita obrazu

Vysoko výkonný tepelný detektor InfiRay Vox s rozlíšením 12um 640 * 512 s technológiou NETD 40mk zaisťuje preferované rozpoznávanie tepelných detailov aj za najťažších poveternostných podmienok. Najmenšie teplotné rozdiely budú presne detekované počas zrážok, hmly, chladného rána alebo iných horších podmienok pre termokameru.


CH50 V2 Vysoká kvalita obrazu
Nie je nutné žiadne nulovania a je rýchlo pripojená

So špeciálnou kalibráciou na predsádke radu CH50 nie je po pripojení nutné žiadne nulovanie. Upnite a strieľajte, to je všetko. S rýchloupínacím držiakom adaptéra IAR možno rad Clip CH50 ľahko pripojiť alebo odpojiť od dennej optiky v priebehu niekoľkých sekúnd, bez toho aby došlo k strate nulovania. Držiak je schopný vykonávať presné zarovnanie zorného poľa prídavného zariadenia s centrálnym bodom dennej optiky, aby bolo dosiahnuté optimálne pozorovanie polohy.CH50 ZoomE-zoom podporovaný, pričom presnosť streľby nie je ovplyvnená

Je možný 2x / 4x digitálny zoom pre rad Clip CH50. Podporuje úpravu stredu zoomu tak, aby bol zarovnaný so stredom zameriavača vášho optického zameriavača, bez toho by to ovplyvnilo presnosť mierenia streľby. Pri použití ako tepelný monokulár alebo ako príslušenstvo podporuje rad CH50 1x základné zväčšenia s digitálnym zoomom 2X / 4X.

V porovnaní s optickým zväčšením rovnakého násobku optického zameriavača je kvalita tepelného zobrazenie po elektronickom zväčšení chúlostivejšie a detaily sú udržiavané dokonale úplné.

Stabilita v mieste nárazu

Rad Clip CH50 stavia na precíznom spracovaní. Špičkový dizajn a pokročilý softvér zaisťujú spoľahlivú, opakovateľnú stabilitu v mieste nárazu, a nie je nutné vykonávať úpravy vetra alebo výšok z dennej optiky.CH50 dopad
Ultra jasný režim

Patentovaná ultračistá termálna zobrazovacia technológia InfiRay sa skladá zo softvérových algoritmov navrhnutých pre nepriaznivé počasie, ako je silná hmla a dážď, aby sa zvýšila jasnosť termovízie a celkové detaily termálneho obrazu. Integrovaný režim Ultra-clear má za následok podrobnejšie zorné pole a vylepšené možnosti identifikácie objektov.


CH50 Ultra-Clear
Rozšírené priehradky na batérie

Rad CH50 je vybavený predĺženou priehradkou na batérie, čo znamená, že je povolené použitie dvoch batérií 16650, používatelia môžu získať ďalšie využitie času a maximálna životnosť batérie radu CH50 sa predĺži až na 7 hodín.CH50 Batéria
Bezdrôtové diaľkové ovládanie

Bezdrôtové diaľkové ovládanie možno upevniť blízko spúšte, čo umožňuje ľahké splnenie základných operácií. Ergonomické bezdrôtové diaľkové ovládanie s modrým zubom navrhnuté spoločnosťou InfiRay Outdoor s tromi tlačidlami poskytne používateľovi celý rad operácií radu CH50 na dosah ruky.CH50 Diaľkové ovládaniePodporovaný rozšírený ručný okulár (CH50 V1)

Je vybavený dvoma druhmi okuláru, ktoré možno použiť buď ako monokulárne, alebo ako funkčnú predsádku pre denné optiku. Pracuje ako monokulárne a podporuje zväčšenie 2,9-11,6x, čo dokonale vyhovuje základným potrebám tepelných monokulárnych užívateľov.

Kompatibilný s optikou 1-9x denne (CH50V2)

Využite výhody 48mm predimenzovaného okuláru, Clip CH50 V2 funguje najlepšie s optickými zameriavačmi so zväčšením 1-9 ×. S adaptérom IAR môžete Clip CH50 V2 pripevniť k najtradičnejším puškohľadom s priemerom objektívu 40 mm-55 mm a premeniť optické zameriavače na termovízne zariadenie, bez toho by to ovplyvnilo miesto dopadu.


CH50 V2 Adaptér


PARAMETRE:

Zväčšenie1x/2x/4x
Zorné pole8,8 ° x 7,0 °
Hmotnosť570 g
Display1024x768 OLED
Rozsah detekcie2597 m
MontážM52 x 0,75
Priemer šošovky50 mm
Batéria16650 x 2
Rozmer v mm175 × 74 × 68
Výdrž batériemax 7 hod.
Veľkosť pixelov12 um
Rozlíšenie detektora640x512
NETDmenej ako 40 mk
Obrazová frekvencia50 Hz
SériaClip
TypPredsádka

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj